אם היינו צריכים לתאר את ירושלים במשפט אחד היינו אומרים שהיא לב ליבה הפועם של מדינת ישראל. ירושלים הינה עיר הבירה של ישראל והעיר הגדולה ביותר בישראל עם קרוב למיליון תושבים שונים. ירושלים היא אחת הערים התיירותיות בעולם ומוזכרת בעשרות ספרים היסטוריונים ודתיים לאורך ההיסטוריה. כאשר אנחנו מדברים על הסעות לאירועים בירושלים אנו מדברים על אחד מן השירותים הנפוצים ביותר בקרב מטיילים רבים, בתי ספר, חברות ומארגני אירועים שונים. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור להסעות אירועים בירושלים – פסגות טורס כאן כדי לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.


בחירה בחברת הסעות אירועים: מה הם היתרונות?


כאשר אנחנו מדברים על בחירה בחברה המספק אוטובוס הסעות לאירועים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, לא מעט אנשים תוהים האם כדאי להם להשתמש בשירותיהם של חברות הסעות שונות – ריכזנו עבורכם מספר יתרונות שיעזרו לכם להחליט ולהגיע אל הבחירה הטובה ביותר עבורכם.


• הנוחות שלכם – אם יש משהו שאף אחד מאיתנו לא אוהב להתפשר הוא עניין הנוחות, בין אם מדובר בנוחות שלכם כתיירים ו/או בנוחות שלכם כבעלי אירוע הסעות לאירועים בירושלים נותנים לכם את האפשרות ליהנות מעניין נוחות מקסימלי מבלי לדאוג לנסיעה הלוך וחזור בשעות מאוחרות.


חיפושי חנייה שלא נגמרים – כולנו מכירים את זה, אנחנו צריכים להגיע לאירוע, אנחנו לומדים את לקחי העבר ומגיעים כ-חצי שעה לפני שהאירוע מתחיל לקרבת האירוע אך יחד עם זאת אנו מתחילים חיפושי חנייה שלא נגמרים, נכנסים לאירוע בסוף באיחור כמו תמיד ואז מגלים שגם קיבלנו דו"ח חנייה. בחירה בחברת הסעות אירועים תמנע מאיתנו מקרים שכאלו.


• כל האורחים יכולים להגיע – אנו מאמינים שלא מעט מן האורחים שלכם לא גרים בקרבת מקום וחלקם אף אינם מחזיקים בבעלותם רכב מה שמקשה עליהם משמעותית בהגעה לאירוע. כאשר אתם עובדים עם חברת הסעות אירועים אתם יכולים לספק מעטפת מלאה לכלל האורחים שלכם ולתת גם למי שאינו כל כך נגיש לסביבת האירוע ליהנות מן האירוע שלכם ולקחת חלק באירוע המשמח.


מחיר הוגן ונוח – לא מעט לקוחות פרטים ועסקיים בוחרים לעבוד באופן קבוע עם חברות הסעות מאחר ואלו חסכוניים עבורם הרבה יותר. אם אנו לוקחים בחשבון את מרחקי הנסיעה לצד הדלק וכמויות הרכבים השונות אנו מגלים כי הסכום הוא סכום אסטרונומי וכן היה עדיף מלכתחילה לעבוד אל מול חברה המספקת שירותי הסעות לאורחינו. בניגוד למה שאנשים רבים חושבים חברות הסעות מספקות מעטפת מלאה במחירים נוחים במיוחד.


להימנע מאי נעימויות – אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב בו אחד מן האורחים שלו מגיע למצבים לא נעימים – פקק גדול שלא נגמר, תקלה ברכב, בניות על הכביש אליהם הוא לא היה מוכן מספיק מאחר והוא לא מכיר את האזור – כאשר אתם עובדים עם חברה המתמחה בהסעות לאירועים אתם יכולים לצמצם משמעותית את הסיכוי לבעיות אלו ולתת מענה מלא לאורחים ו/או לקוחות שלכם.


• עושים סוף לאיחורים – המכה הגדולה ביותר של האירועים אלו הם כבר לא המחירים הגבוהים פר מנה והעובדה שגם אם אורח לא הגיע אתם משלמים על המנה מראש, המכה האמיתית הם האיחורים לאירועים. כאשר אנחנו מארגנים אירוע אין זה משנה אם מדובר בבר מצווה, בת מצווה, חתונה, כנס, פרזנטציה או כל אירוע עסקי אחר אנו רואים כי חלק ניכר מן האנשים יאחרו. על מנת להימנע ממצב בו אורח מאחר לחופה שלכם, לרגע המרגש בו הבן שלכם חוגג בר מצווה או לכנס עסקי חשוב – היעזרו בחברה המתמחה במתן הסעות לאירועים בירושלים, כך תהיו בידיים בטוחות.


לאורחים כבר אין תירוצים: חברת הסעות בירושלים


אם יצא לכם לתכנן אירוע בשנים האחרונות אין זה משנה אם מדובר באירוע משפחתי ו/או אירוע עסקי סביר להניח שיצא לכם לשמוע לא מעט תירוצים בעת ההזמנה של האורחים, התירוצים הלכו והתגברו ככל שהאירוע התקרב וסביר להניח שכמות לא קטנה מן המוזמנים לא הגיעה מה שעלה לכם בזמן, כסף ולא מעט עוגמת נפש. כאשר אתם עובדים עם חברת הסעות לאירועים בירושלים אתם יכולים להיות רגועים מאחר ואת אחד מן התירוצים הידועים ו/או העצלנות המשוועת של האורחים שלכם בדבר נסיעה לירושלים כבר הצלחתם לפתור.


הסעה לאירוע בירושלים: בטח לא חשבתם על זה – מעטפות שמנות הרבה יותר


אנו מאמינים שלא יצא לכם לחשוב על זה, בדיוק בשביל זה אנחנו פה כדי לחשוב בשבילכם. אחת המחשבות הישראליות ביותר זה לחשב את כל העלויות שיוצאות למשפחה סביב אותו אירוע עוד לפני שמגיעים לעניין המעטפה הנכספת. האורחים שלך יחשבו את הבלאי של הרכב, את הדלק אותו הם ישלמו, את זמן הנסיעה ותהיו בטוחים שזה לא יגמר דווקא שם. כאשר אתם מורידים את עניין הגעה והחזרה מהאירוע אתם מורידים לאורחים שלכם את העניין הכספי, עניין הלחץ והחרדה סביב מציאת מקום חנייה – כמו כל ישראלים טובים אלו יתורגמו ומעשים אלו יתוגמלו היטב במעטפות אותם תקבלו במהלך האירוע.

חברת הסעות: איך תראה חברת ההסעות שלנו?


כמו שכבר הצלחתם להבין בחירת חברת הסעות הינה בגדר מלאכת מחשבת של ממש, כאשר אנחנו מדברים על חברת ההסעות איתה אנו נרצה לעבוד אנו נרצה לראות מספר פרמטרים אשר יעזרו לנו להבין כי החברה מולה אנו עובדים הינה חברה בעלת ניסיון, מוניטין והבנה של העיר ירושלים. בין הדברים אותם אנו נרצה לראות:


ניסיון לצד ותק של חברת ההסעות – אחד הדברים החשובים ביותר בכל חברת הסעות איתה אנו נרצה לעבוד וגם אצל לא מעט בעלי מקצוע שניפגש איתם בעתיד הוא נושא הניסיון, בדקו כי החברה איתה אתם עובדים הינה בעלת ניסיון ו-ותק בכל הקשור להסעות לאירועים והסעות בירושלים בפרט. חברה בעלת ניסיון תדע לעבוד בצורה נכונה ואיכותית אל מול האורחים שלכם ולתת פתרונות יצירתיים בזמן אמת לכל העתיד לבוא.


• מוניטין והמלצות – לאחר שבדקנו כי החברה איתה אנו עובדים היא בעלת ניסיון ו-ותק בתחום ההסעות אירועים סביר להניח שנוכל למצוא לא מעט מידע אודות המוניטין שלה בגוגל וברשתות החברתיות השונות. היינו ממליצים לכם לבדוק אודות הניסיון והמוניטין של אותה חברה, לקרוא המלצות ולקחת בחשבון גם ביקורות. כמו כן, היינו מציעים לכם לבקש לדבר עם אחד מחוג לקוחותיה של החברה אשר גם הם עשו אירוע באזור ירושלים ויוכלו לשפוך מעט אור על ההתנהלות אל מול חברות ההסעות.


הכרה של העיר ירושלים – חברת הסעות טובה ככל שתהיה צריכה הכרה עם העיר בה היא נוסעת, אתם יכולים להגיע אל חברת ההסעות הטובה ביותר בתל אביב אך יחד עם זאת אין לה שום ידע ו/או הבנה בסיסית בכבישים ובדרכי הנסיעה השונים בעיר ירושלים. כאשר אתם בוחרים חברת הסעות בירושלים בדקו כי החברה מכירה את העיר בצורה טובה וכי חלק ניכר מן היקף העבודה שלה מתבצע שם.


• נהגים אדיבים ומקצועיים – כאשר אנחנו נרצה לבחור חברה אנו נרצה לבחור חברה אשר נמצא באמנת השירות שלה כי היא שמה דגש גדול על עניין המקצועיות והאדיבות של הנהגים. נהג לא אדיב ולא נעים יכולה להיות התחלה גרועה של כל אירוע. לכן, אנו ממליצים לכם לבדוק לא מעט אודות הנהגים והלך הרוח שלהם.


• חברה אשר תספק מחיר הוגן ונוח – כאשר נרצה לבחור חברת הסעות מן ההגיון שאחד הדברים הראשונים שנבדוק הוא עניין המחיר. בדקו כי החברה איתה אתם מדברים מציעה לכם מחיר הוגן לצד הצעת מחיר מפורטת בה ניתן למצוא את כל הפרטים הרלוונטיים גם במקרים של בתלמים

"אנחנו עדיין לא סגורים אם אנחנו צריכים אוטובוס או שמא מיניבוס"


לא מעט אנשים תוהים בדבר איזה רכב הם יצטרכו לאירוע שלהם והתהייה המרכזית של רובם תהיה בין אוטובוס למיניבוס או כל רכב אחר אשר יכול לשנע כמות גדולה של אנשים. כאשר אנחנו תוהים בין אוטובוס למיניבוס אנו נצטרך לקת בחשבון מספר דברים:


כמות האורחים שלנו – אנו נרצה לאפיין את כמות האורחים שלנו על מנת להבין מה הצורך שלנו.


מיקום האורחים שלנו – לעיתים האורחים שלנו יהיו ממקומות רחוקים, לדוגמא נוכל לראות 7 אורחים שמגיעים אלינו מהמרכז ואילו 30 מן הדרום לכן עבור האורחים המגיעים מהמרכז יהיה ראוי ואף עדיף להזמין מיניבוס.
ישנם לא מעט קומבינציות ואפשריות הגיוניות אשר גם יכולות לחסוך לכם לא מעט כסף, החכמה היא לעשות שיחת אפיון יחד עם חברה המתמחה בהסעות בירושלים אשר יעזרו לכם להגיע אל הפתרון הטוב, החכם והזול ביותר עבורכם.


ארגון הסעה לאירועים: שבו עם אנשי התכנון של חברת ההסעות


לא מעט פעמים אנו תוהים איך לתכנן בצורה נכונה ארגון הסעה לחתונה ו/או לכל אירוע אחר. לחברה אשר עושים זאת בפעם הראשונה מדובר במלאכת מחשבת של ממש אשר תכנון לא נכון יכול לגרום ללא מעט בעיות. אנו מציעים לכם לשבת עם אנשי התכנון של חברת ההסעות ולרדת לפרטי פרטים לגבי הצרכים שלכם מן ההסעה, החששות שלכם ואיך אפשר להימנע מהם מראש. עבודה עם אנשי התכנון של חברת ההסעות תעזור לכם להוציא את המקסימום מן האירוע שלכם ו/או של לקוחותיכם ולתת חוויה אדיבה ונעימה לכל האורחים.

הסעות לאירועים בירושלים – מה הוא המחיר?


כאשר אנחנו מדברים על מחיר של הסעות לאירועים בירושלים כמעט ולא ניתן להיות ספציפיים מאחר ויכולים להיות אין ספור משתנים, אנו אוהבים לדמות את זה לכניסה למסעדה ולשאול "כמה עולה אוכל?" כאשר אנחנו מדברים על הסעות לאירועים בירושלים אנו רואים מספר משתנים אשר עלולים לקחת חלק בקביעת המחיר:


כמה זמן הרכב יעמוד לרשותנו – יהיו כאלו שיעדיפו שרכבי ההסעות יעמדו לרשותם לאורך כל האירוע ואילו אחרים היו מעדיפים כי הרכב יעמוד לרשותם רק במהלך האיסוף והחזרה, אלו ישפיעו בצורה ישירה על המחיר אותו אתם תשלמו.


• כמות הרכבים – ישנם אירועים בהם אנו נצטרך אוטובוס אחד, יש אירועים בהם נצטרך מספר רחב של אוטובוסים ואילו באירועים אחרים נצטרך לעשות קומבינציות של אוטובוסים ומיניבוסים גם אלו משפיעים בצורה ישירה על המחיר.


מרחק הנסיעה בזמן וקילומטרים – כאשר חברת הסעות אירועים בירושלים תתן לנו הצעת מחיר חלק אינטגרלי מן ההצעת מחיר יהיה בהתאם למרחק הנסיעה והקילומטרים אותם רכבי ההסעות שלהם יצטרכו לעבור.


עצירות – לא מעט פעמים אנו נידרש לעשות לא מעט עצירות ולהיכנס אל אזורים לא הכי נוחים ו/או קשורים במהלך הנסיעה על מנת להגיע ליעד וזאת על מנת לצמצם את כמות האוטובוסים והרכבים השונים. ככל שכמות העצירות תגדל ותעלה כך גם זמן הנסיעה של הנהג, זמן העמדת הרכב לשם האירוע וכן גם הדלק בהתאם לכך גם המחיר יתומחר מעט שונה.


• סוגי הרכבים – ישנם רכבי אוטובוס רגילים ואילו ישנם רכבי הסעות VIP הכוללים לא מעט אטרקציות שונות למשתמש, סוג הרכב ישפיע בצורה ישירה על המחיר אותו אתם תשלמו בסוף.


• דרישות מיוחדות – לא מעט פעמים יהיה לנו דרישות מיוחדות, אלו יכולים להיות בדבר קישוט פנימי וחיצוני של האוטובוסים, הפעלה באוטובוס מטעם מדריך אוהב העיר ולעיתים אלו יכולות להיות בקשות הקשורות להנגשה של הרכב לבעלי מוגבלויות – כל אלו יתומחרו בנוסף למחיר הרגיל.


צרכן נכון עושה סקר שוק ואתם?


אנו מאמינים כי צרכן אשר עובד בצורה נכונה ורוצה לחסוך כסף אך לקבל את השירות הטוב והאמין ביותר צריך לעשות סקר שוק. כאשר אנחנו מדברים על סקר שוק אנו מדברים על לקיחה של מספר הצעות מחיר מן חברות המתעסקות בתחום ההסעות לאירועים, כמו כן לבדוק כי החברות עומדות בכל הקריטריונים והפרמטרים שציינו במהלך המאמר – כל אלו יובילו אתכם אל החברה הטובה ביותר עבור האירוע שלכם. נשמע קל לא?

בדקו כי החברה מספקת שירותי הסעות לאירועים בירושלים 24/7


אתם בטח תופתעו לגלות אבל לא כל חברות ההסעות מספקות מעטפת מלאה בכל הקשור להסעות אורחים בכל שעות היממה, יש לא מעט חברות אשר עובדות עד שעה מסוימת ו/או לוקחות תעריף שונה לעבודה בשעות הלילה ו/או הבוקר המוקדמות. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מספקת מעטפת שירותית מלאה בכל שעות היממה כך תוכלו להבטיח לאורחים שלכם ו/או ללקוחותיכם את השירות הטוב ביותר.


אתם יכולים להפסיק את החיפוש הבלתי פוסק: פסגות איזיבס כאן בשבילכם


אנחנו יכולים להגיד לכם שאם הגעתם עד לפה אתם יכולים לעצור אחת ולתמיד את החיפושים מאחר והגעתם למקום הנכון והאידיאלי ביותר עבורכם, חברת פסגות איזי בס הינה אחת מן החברות המוערכות והוותיקות ביותר בתחום ההסעות בישראל. במשך למעלה מ – 2 עשורים החברה מתמחה בכל הקשור להסעות אירועים, ארגונים, חברות, מוסדות חינוך וגם לקוחות פרטיים. פסגות צברה לעצמה מוניטין רב במשך השנים והפכה להיות הבחירה הטבעית של לא מעט לקוחות עסקיים ופרטיים בישראל.


צי הרכבים של פסגות איזיבס: אילו רכבים תוכלו למצוא?


חברת פסגות איזי בס מתמחה בכל הקשור להסעות לאירועים והסעות בפרט, החברה מסוגלת לתת מעטפת מלאה לכל הסעה ובכל סדר גודל. בין צי הרכבים של פסגות איזי בס תוכלו למצוא:


• אוטובוסים ממוגנים
• אוטובוסים עם מעלון המתאים לבעלי מוגבלות
• מיניבוס עם מעלון המתאים לבעלי מוגבלות
• אוטובוסים המכילים 53-60 מקומות
• מידיבוסים המכילים 35 מקומות
• מיניבוסים המכילים 20-23 מקומות בהתאמה
• טרנזיטים המכילים 10,14 ו/או 16 מקומות.

פסגות איזיבס – הבחירה הטבעית של עשרות חברות בישראל


פסגות הפכה בשנים האחרונות לביטוי שגור אצל לא מעט בעלי מקצוע ואנשים פרטיים בישראל, בין קהל לקוחותינו המונה אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים תוכלו לראות: אגד, סופרבוס, הקרן למורשת הכותל המערבי, המועצה האזורית מטה יהודה, דואר ישראל, אפיקים, הדסה, חברת החשמל, ג'וינט ישראל, משטרת ישראל, אל-על לצד עשרות בתי ספר, מוסדות חינוך, גני ואולמות אירועים ולקוחות פרטיים.
זה הזמן שלכם לעשות את הבחירה הנכונה והטובה ביותר לאירוע שלכם – זה הזמן שלכם לבחור פסגות איזיבס